"Суперсили" для прикордонників
Благодійний збір на 12 надувних човнів та 20 біноклів з лазерним далекоміром для прикордонників легендарного о. Зміїний
Які човни та біноклі ми хочемо придбати?
В ході консультацій ми зупинили свій вибір на біноклях Bresser Topas 7x50 WP та човнах Intex SeaHawk 400 Set.

Bresser Topas 7x50 WP має надійну герметичну конструкцію, багатошарове просвітлююче покриття завдяки чому дає 7-кратне збільшення та може використовуватися за будь-якого рівня освітленості - при світлі яскравого сонця, в похмуру погоду або в сутінках. Бінокль оснащений інтегрованим компасом, далекомірною сіткою та шкалою.

Весловий човен Intex SeaHawk 400 Set 68351 витримує до 400 кг, виконаний з високоякісного тришарового матеріалу, який додає моделі міцності і стійкості до зношування, що робить її більш довговічною. Три відсіки Intex SeaHawk 400 Set 68351 дозволяють при випадковому проколі одного з них безпечно дістатися до берега. Полегшені весла збільшують маневреність при управлінні, а доповнюють модель насос і комплект для ремонту.


Про проєкт
"Фонд освітніх ініціатив" спільно з волонтерським центром «Пліч-о-пліч Україна» збирають кошти для прикордонників Одещини та легендарного
о. Зміїний.

Прикордонники готують освітній проєкт «Русскій воєнний корабль… ВСЬО!» та потребують суперсил "7-кратного посилення бачення" та "ходіння по воді", які здатні забезпечити 12 надувних човнів та 20 біноклів з лазерним далекоміром.

Бюджет «освітньої ініціативи» - 180 000 грн.
Підтримайте збір для наших військових на Зміїному!
Інші проєкти "Фонду освітніх ініціатив"